Środa, 20 lutego 2013

Budowlańcy na pewno są wśród Was!


Jako że większość z Was pracuje, z pewnością są wśród Was osoby zatrudnione w firmach budowlanych lub też mające własną firmę w tej branży.

http://www.klubznizek.pl/upload/1361365769eurobudowa1-4blog.jpg

Nie musimy tłumaczyć, że o tej porze roku o dobre zlecenia budowlane nie jest łatwo, dlatego mamy dla Was nietypową propozycję. Jako że w Trójmieście, z którego pochodzimy, ma też swoją siedzibę portal internetowy www.eurobudowa.pl, który od 8 lat już publikuje przetargi budowlane i zlecenia – Użytkownicy Klubu Zniżek mogą skorzystać z darmowego abonamentu dostępowego na okres 6 tygodni. W ofercie tej nie ma gwiazdek i haczyków :)
 

Aby zamówić dostęp wystarczy wejść na stronę klikając w ten: link

Wtorek, 19 grudnia 2017

Prezenty Last Minute


Środa, 23 sierpnia 2017

„Węgierskie morze” – Balaton


Każdy, kto słyszał o Balatonie zapewne wie, że to jest nie tylko największe jezioro w południowo-zachodnich Węgrzech, ale również największe w całej Europie Środkowej. Co ciekawe, jego nazwa wzięła się od słowiańskiego rdzenia boltьno(-je ezero), które oznacza „błotne (jezioro)”.Węgrzy, nie mający przecież dostępu do morza, mogą się pocieszyć tym niesamowitym jeziorem o lazurowej tafli, jakim jest Balaton.

...czytaj dalej

Czwartek, 18 maja 2017

Władysławowo – atrakcyjne miasto na polskim wybrzeżu


Miejscowość położona w najlepszym miejscu na letni wypoczynek, zaledwie 50 kilometrów od Trójmiasta, 33 kilometry od Helu oraz w pobliżu innych kurortów nadmorskich. Świetna lokalizacja, malownicze widoki oraz niskie ceny pobytów to sekret, dzięki któremu to miejsce zawdzięcza niesłabnące zainteresowanie urlopowiczów, nie tylko z Polski.

 

...czytaj dalej

Piątek, 28 kwietnia 2017

Co słychać w Jastrzębiej Górze?


Zbliża się upragniony weekend majowy, po nim jednak warto zastanowić się nad letnim odpoczynkiem, ponieważ do wakacji zostało tak na prawdę niewiele czasu. Wobec tego przygotowaliśmy dla Was artykuł z ofertami na dwa pobyty w malowniczej Jastrzębiej Górze oraz kilka informacji odnośnie tej miejscowości. To idealne propozycje dla osób, które nie zaplanowały sobie jeszcze urlopu lub wakacji, chcących spędzić je nad polskim morzem.
...czytaj dalej