Czwartek, 6 grudnia 2012

Fotka, zagadka i gratka!


Mamy dla Was szybką, mikołajkową zagadkę! Nagrodą są kolorowe papiery drukowane przez NBP, powszechnie zwane pieniędzmi :) Dokładniej mówiąc: aż 30 zł do wykorzystania w Klubie Zniżek na dowolne zakupy!

 
Pytanie jest proste:
Z którego roku pochodzi to zdjęcie?
 

 
Żeby nie było aż tak łatwo, fotka została mocno zmodyfikowana.
Odpowiedzi wpisujcie w komentarzach w blogu, poniżej wpisu. Wygrywa pierwszy celny strzał!


Wyniki podamy dzisiaj o godzinie 16.00, w aktualizacji do tego wpisu.

 
---
 
Wyniki!

Oczywiście chodziło o rok 2004! Z ekspresową prędkością wygrała Monika Będkowska! Gratulujemy i czekamy na maila kontaktowego na facebook@klubznizek.pl :-)


Już niedługo nowe: konkursy, zabawy, nagrody i kasa! Obserwujcie uważnie :)

Wtorek, 19 grudnia 2017

Prezenty Last Minute


Środa, 23 sierpnia 2017

„Węgierskie morze” – Balaton


Każdy, kto słyszał o Balatonie zapewne wie, że to jest nie tylko największe jezioro w południowo-zachodnich Węgrzech, ale również największe w całej Europie Środkowej. Co ciekawe, jego nazwa wzięła się od słowiańskiego rdzenia boltьno(-je ezero), które oznacza „błotne (jezioro)”.Węgrzy, nie mający przecież dostępu do morza, mogą się pocieszyć tym niesamowitym jeziorem o lazurowej tafli, jakim jest Balaton.

...czytaj dalej

Czwartek, 18 maja 2017

Władysławowo – atrakcyjne miasto na polskim wybrzeżu


Miejscowość położona w najlepszym miejscu na letni wypoczynek, zaledwie 50 kilometrów od Trójmiasta, 33 kilometry od Helu oraz w pobliżu innych kurortów nadmorskich. Świetna lokalizacja, malownicze widoki oraz niskie ceny pobytów to sekret, dzięki któremu to miejsce zawdzięcza niesłabnące zainteresowanie urlopowiczów, nie tylko z Polski.

 

...czytaj dalej

Piątek, 28 kwietnia 2017

Co słychać w Jastrzębiej Górze?


Zbliża się upragniony weekend majowy, po nim jednak warto zastanowić się nad letnim odpoczynkiem, ponieważ do wakacji zostało tak na prawdę niewiele czasu. Wobec tego przygotowaliśmy dla Was artykuł z ofertami na dwa pobyty w malowniczej Jastrzębiej Górze oraz kilka informacji odnośnie tej miejscowości. To idealne propozycje dla osób, które nie zaplanowały sobie jeszcze urlopu lub wakacji, chcących spędzić je nad polskim morzem.
...czytaj dalej